Początek gry

Z TEpedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pierwszym ekranem jaki sie pojawił w grze to Wioska. Składa sie ona z:

  • centralnego pola przygotowanego pod Totem.
  • pól jasnych, na których można budować budynki (7).
  • ciemnych pól, które obecnie nie mogą być zabudowane (8).
  • terenów na których można wybudować kopalnie

By móc zrobić cokolwiek innego, w centrum trzeba postawić serce każdej wioski - Totem. Od niego zależy jej poziom (co 5 poziomów Totemu wzrasta o 1 poziom wioski) i możliwość podnoszenia budowli na coraz wyższe poziomy.

Po wybudowaniu Totemu mamy możliwość zagłębić się dalej w tajniki gry. Robimy to klikając zakładkę Kopalnie i by zacząć rozwijać naszą gospodarkę należy rozbudować strumienie i jaskinie. Później można skupić się na stworzeniu armii, gdyż okres ochronny to tylko 24h - dlatego warto dobrze zaplanować rozwój. Gdy posiadamy Totem i podstawowe kopalnie możemy odwiedzić koszary (jedna z ikon z prawej strony, obok kopalni) i tam zacząć rekrutować pierwsze, prymitywne jednostki, jakimi są Dzicy Ludzie."Czuję w Tobie niepokój... To normalny strach przed nieznanym, ale postaraj się potraktować go jako siłę. Dobrze wykorzystaj drzemiące w Twym wnętrzu emocje i pamiętaj, że Totem nie wybiera przypadkiem... Wykrył u Ciebie coś, co możesz wykorzystać do zwycięstwa!

Na ten Czas tylko tyle mogę Ci przekazać... Mówisz, że mało? Jeśli chcesz zgłębić więcej wiedzy, w dowolnej chwili możesz tu wrócić - czeka na Ciebie pełno zwojów i manuskryptów, które pomogą Ci zrozumieć Nasz Świat. Mam nadzieję, że odpowiednio pokierują Twymi krokami. Mnie już niestety wzywa Czas - a jak zapewne pamiętasz, to najwyższa władza w naszym świecie, nie wolno go lekceważyć...niechaj zatem Ci sprzyja!"